2003 yılından bugüne kalite geleneği.

Osmanlı Hurma firmasının deneyim ve seçiciliği ile Medine Bölgesi’nden ürettiği hurma çeşitleri kullanılarak elde edilen birçok hurma ürününe artık zahmetsizce firmamızdan temin edebilirsiniz.

Osmanlı Hurma Bahçesi 2003 yılında Suudi Arabistan’ın Medine Şehrinde Kurulmuştur.

1998 yılında öğrenci olarak gittiği Suudi Arabistan’nın Medine şehrinde bir hurma bahçesinde 4 koli hurma ile ticaretine başlayan Süleyman UZUNOĞLU ticaretini büyüterek Türkiye’de bayileşmeye kadar ulaştırdı. Öğrencilik yıllarında hurma satarak harçlığını çıkaran Süleyman UZUNOĞLU Yüksek Öğrenim Kurulu denklik vermediği için Türkiye’ye dönmedi.

OSMANLI HURMA BAHÇESİ

Osmanlı Hurma bütün ürünlerini Suudi Arabistan’daki Hurma bahçelerinden birinci elden için temin ettiği hem kalite ve ucuzluğu ön planda tutulmaktadır. Firmamız bahçelerinden direk temin ettiği ürünleri Suudi Arabistan iç ve dış piyasaya aynı zamanda Türk hacılarına satmaktadır. Osmanlı hurma bahçe sayısını kısa sürede 60’a çıkarmıştır. Aynı zamanda Ürdün, Tunus gibi ülkelerden de Türkiye’ye Hurma getirmektedir. Osmanlı Hurma kalite ucuzluk güven dürüstlük ilkeleriyle ticaretini büyütmektedir. Müşterilerinin karşısında dik durmaktadır. Osmanlı Hurma Türk kamuoyu tarafında kısa sürede tanınmış ve güven kazanmıştır. Aynı zamanda tercih edilen kurum haline gelmiştir. Osmanlı hurma Türkiye’den gelen bürokratlar ve hacılara havuzlu bahçesinde VİP hizmeti vermektedir. Hacıların bahçemizden aldıkları hurmaları adreslerine göndermektedir.

MİSYONUMUZ

Osmanlı Hurma firmasının deneyim ve seçiciliği ile Medine Bölgesi’nden ürettiği hurma çeşitleri kullanılarak elde edilen birçok hurma ürününe artık zahmetsizce firmamızdan temin edebilirsiniz. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize bu mucizevi meyveyi gittikçe artan bir hizmet kalitesi ve ürün yelpazesiyle sunabilmek misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de müşteri beklentilerini tam olarak karşılayan, gelişime odaklı, kaliteyi sürekli arttıran ve farklılık oluşturan öncü bir firma olmak vizyonumuzdur.